DERBY ZA NAMI !!

W niedzielę 20 października w bydgoskim Fordonie, na orliku przy ulicy Piwnika - Ponurego odbyła się pierwsza kolejka drugiej rundy ligi orlika. Tym razem spotkały się cztery zespoły z Bydgoszczy.

Gospodarzem była Wisełka Bydgoszcz, oprócz nich rozpisane były spotkania Wisełki II Bydgoszcz, Chemika Bydgoszcz  oraz Zawiszy Bydgoszcz.

Nasza drużyna zagrała w składzie:

1. Wojciech Wiśniewski

2. Igor Kurda

3. Jan Bogucki

4. Julian Gackowski

5. Hubert Stańczyk

6. Michał Grzędzicki

7. Mikołaj Weynert

8. Wiktor Lauda

9. Jakub Jabłoński

10. Jakub Zaparucha

ZAWISZA BYDGOSZCZ - CHEMIK BYDGOSZCZ 0 : 1

W pierwszym meczu naszym rywalem był Chemik Bydgoszcz. Pomimo wielu sytuacji bramkowych nie udało się żadnej wykorzystać i ostatecznie ulegliśmy w tym spotkaniu drużynie z Glinek w stosunku 0 :1.

ZAWISZA BYDGOSZCZ - WISEŁKA BYDGOSZCZ 2 : 2

Kolejnym rywalem była drużyna Wisełki Bydgoszcz. Po bardzo wyrównanym spotkaniu musieliśmy podzielić się punktami z gospodarzami, a mecz zakończył się wynikiem 2 : 2.

• Michał Grzędzicki
  • Wojciech Wiśniewski

ZAWISZA BYDGOSZCZ - WISEŁKA II BYDGOSZCZ 4 : 0

W ostatnim tego dnia meczu zagraliśmy z zespołem Wisełki II Bydgoszcz. Młodzi Rycerze  byli bardzo zdeterminowani do tego, aby zakończyć tą kolejkę zwycięstwem. Skoncentrowani, słuchając wskazówek trenera pokonali rywala.

• Hubert Stańczyk - 2
  • Janek Bogucki