IV KOLEJKA LIGI ORLIK

IV KOLEJKA LIGI ORLIK

W sobotę 29 września 2018 r. rozegramy mecze w ramach 4 kolejki ligi orlika sezon 2018/2019.

Rozgrywki dla  Zawisza I  odbędą się na orliku w Bydgoszczy ul. Kościuszki.

Zbiórka zawodników o godz. 10:00. Zawodnicy zabierają obowiązkowo legitymacje szkolną oraz ochraniacze i czarne getry (lub białe). Stroje meczowe zostaną przekazane na miejscu.

Powołani do kadry zostają:

1)Wiktor Ciepłowski - BR                                               6) Gabriel Lewandowski

2) Michał Grzędzicki                                                      7) Jakub Nejman

3) Mateusz Pachul                                                         8) Olek Marszałek

4) Rysiu Kątny                                                               9) Kacper Kałużny

5) Gracjan Domalewski                                                 10)  Kacper Sech

ROZEGRAMY MECZE: 

10:30 ZAWISZA BYDGOSZCZ - POLONIA BYDGOSZCZ

12:00 ZAWISZA BYDGOSZCZ - VICTORIA II NIEMCZ 

13:00 ZAWISZA BYDGOSZCZ - JACADEMY II BYDGOSZCZ

Oraz  rozgrywki dla Zawisza II odbędą się na orliku w Bydgoszczy ul. Marcina Kromera 11, Zbiórka zawodników o godz. 10:00. Zawodnicy zabierają obowiązkowo legitymacje szkolną oraz ochraniacze i czarne getry (lub białe) i stroje pasiaki

Powołani do kadry zostają:

1) Wojtek Wiśniewski - BR                                     6) Hubert Stupacki

2) Wiktor Lauda                                                      7) Gracjan Kazimierczak 

3) Janek Bogucki                                                    8) Filip Pawłowski 

4) Igor Kurda                                                           9) Danill Cherniavsyi 

5) Tymon Paichert       

                         

ROZEGRAMY MECZE:

10:30 ZAWISZA II BYDGOSZCZ - CHEMIK II  BYDGOSZCZ

11:30 ZAWISZA BYDGOSZCZ - BUDOWLANY KS II BYDGOSZCZ 

12:00 ZAWISZA BYDGOSZCZ - POLONIA  IV BYDGOSZCZ

                

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości