ROZPOCZYNAMY SEZON 2019/2020 !!!

Po wakacyjnej przerwie nadszedł czas na przygotowania do nowego sezonu.
Trenerzy Oktawian Solecki i Przemysław Marchwant rozpoczęli je ze swoją drużyną wyjazdem na obóz, który w tym roku odbył się na obiektach sportowych w Policach.
Zaplanowali na nim naszym zawodnikom bardzo intensywne treningi, sparingi, ale nie zabrakło czasu również na różnego rodzaju zabawy i wizyty na basenach.
Cały skład wrócił w znakomitej kondycji i z uśmiechami na twarzach!!

Po powrocie wróciliśmy do treningów na obiekcie Zawiszy przy Gdańskiej, poszerzając skład drużyny o kilku nowych zawodników.

Przygotowując się do nowego sezonu ligowego trenerzy zorganizowali dwa sparingi z drużynami przebywającymi  w naszym mieście na obozach piłkarskich.
Była to świetna okazja do sprawdzenia w jakiej formie są nasi MŁODZI RYCERZE.

Pierwszy z nich rozegraliśmy w środę 14 sierpnia tuż przed prezentacją drużyny seniorów na nadchodzący sezon, na głównej płycie stadionu z rówieśnikami z drużyny URSUS WARSZAWA.

To spotkanie zakończyło się wygraną naszych zawodników w stosunku:

ZAWISZA BYDGOSZCZ - URSUS WARSZAWA 14:0

• Wiktor Łaznowski - 4
  • Hubert Czkalski - 3
  • Igor Kurda - 2
  • Janek Bogucki - 1
  • Wiktor Lauda - 1
  • Zosia Synak - 1
  • Wojtek Wiśniewski - 1
  • Kacper Chruściński - 1

22 sierpnia sparingowymi rywalami byli chłopcy reprezentujący Piastów, tym razem również mecz zakończył się na korzyść Młodych Rycerzy , który wyniósł

ZAWISZA BYDGOSZCZ - PIASTÓW 12:5

• Igor Kurda - 3
  • Janek Bogucki - 3
  • Wiktor Lauda - 2
  • Wojtek Wiśniewski - 1
  • Julek Gackowski - 1
  • Mateusz Majdziński - 1
  • Hubert Stańczak - 1

Spotkania były doskonałym sprawdzianem przed nadchodzącym sezonem ligowym, który rozpoczyna się już  w sobotę 7 września.