ZAWISZA BYDGOSZCZ ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU "WISEŁKA CUP 2018"

W niedzielę 14 stycznia 2018r. drużyny Zawiszy Bydgoszcz roczników 2009/2010 zagrały w turnieju organizowanym przez Wisełkę Bydgoszcz, gdzie zaproszona do udziału została także Gwiazda Bydgoszcz, oraz drużyny z Serocka, Świecia i Łochowa .

Pierwszy skład po dwóch wygranych meczach awansował do grupy w grze o miejsca 1-3, w której po zwycięstwie i remisie w kolejnym meczu, zdobył pierwsze miejsce!!!

Udało się to bez straty bramki, za co doceniony został Dominik Marciniak otrzymując indywidualną nagrodę najlepszego bramkarza zawodów.

Najlepszym strzelcem turnieju został Igor Kurda.

Drugi skład po porażce i remisie w pierwszej fazie turnieju, grał w trzeciej grupie, w której zajął drugie miejsce.

Naszym młodym zawodnikom gratulujemy sukcesu, a organizatorowi dziękujemy za zaproszenie!!