MŁODZI RYCERZE NADAL NA CZELE !!!

Czwarta i zarazem przedostania kolejka tej rundy została rozegrana w minioną sobotę tj. 28 września na orliku przy ulicy Gajowej. Tym razem to nasz zespół wystąpił w roli gospodarza. Naszymi gośćmi byli koledzy z drużyn Pelikana Szubin i Spójnii Białe Błota.

Kolejny dobrze przetrenowany tydzień zaowocował dobrą grą , dwoma wygranymi spotkaniami i umocnieniem pozycji lidera grupy.

Po dziewięciu do tej pory rozegranych meczach, nasza drużyna nieprzerwanie zajmuje pierwszą lokatę z kompletem dwudziestu siedmiu zdobytych punktów przy bilansie 69 strzelonych bramek do 5 straconych.

Rozpoczęliśmy spotkaniem z kolegami z Szubina, szybka gra, dużo sytuacji bramkowych. Jedenaście z nich zakończyło się piłką w siatce przeciwników.

Tym razem zdobyciem hat-tricka może pochwalić się Wiktor Lauda !!!

ZAWISZA BYDGOSZCZ - PELIKAN SZUBIN 11 : 0

• Wiktor Lauda - 3 !!!
  • Hubert Gapiński - 2
  • Jakub Zaparucha - 1
  • Wojtek Wiśniewski - 1
  • Igor Kurda - 1
  • Janek Bogucki - 1
  • Julek Gackowski - 1

Spójnia Białe Błota to nasz drugi przeciwnik tego dnia. Zawodnicy mocni fizycznie, dobrze przygotowani do sezonu, jednak i tym razem spotkanie zakończyło się korzystnym wynikiem dla niebiesko czarnych !!

ZAWISZA BYDGOSZCZ - SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 2 : 1

• Igor Kurda - 1