DEICHMANN 2019

Piękna pogoda, sportowa atmosfera i jak zawsze wspaniały doping towarzyszyły naszym zawodnikom w ostatnim dniu tegorocznej edycji turnieju Deichmann.

W niedzielę drugiego czerwca odbyły się trzy kończące tą fazę mecze z udziałem naszej drużyny.

Zmierzyliśmy się z drużynami Sri Lanki, Słowacji i Irlandii.

Dwa pierwsze spotkania zakończyły się zwycięstwami Szkocji. Po zaciętym meczu z Irlandią i bardzo dużej ilości sytuacji  bramkowych nie mieliśmy szczęścia aby umieścić piłkę w siatce bramkarza Irlandii i oddaliśmy punkty przeciwnikom po serii dziesięciu zwycięstw z rzędu.

SZKOCJA - SRI LANKA    4:2

• 3 - Janek Bogucki
  • 1 - Maciej Szymanowski

SZKOCJA - SŁOWACJA  3:2

• 2 - Maciej Szymanowski
  • 1 - Wiktor Lauda

SZKOCJA - IRLANDIA   0:1

Nasz bilans po zakończeniu fazy grupowej wygląda imponująco:

• 10 zwycięstw
  • 1 remis
  • 1 porażka

Pozwoliło to, ze zdecydowaną przewagą utrzymać pierwszą pozycję i z tego właśnie miejsca będziemy oczekiwali na wynik meczu nr 33, którego zwycięzca zagra przeciwko nam w 1/16 finału , który odbędzie się 8 czerwca.

Liczymy na dobry występ naszych zawodników i życzymy im aby przy dużym zaangażowaniu w grę, uśmiech nie schodził im z twarzy i świetnie się bawili !!!

Brawo S(Z)KOCJA !!!