Krewki Piłkarz 2016

Niedziela 26.06.2016 odbędzie się akcja Krewki Piłkarz.

godzina 10.00-16.00

Stadion  Miejski im. Klemensa Biniakowskiego Nakło nad Notecią przy ul. Armii Krajowej.

Podczas akcji rozegramy kilka meczów sparingowych zapraszam do wzięcia udziału w ostatnim mini turnieju w tym sezonie!!

Fundacja Football Academy realizuje projekt akcji społecznej pod hasłem "Krewki Piłkarz". To ogólnopolskie przedsięwzięcie, którego nadrzędnym celem jest podnoszenie świadomości społecznej w zakresie krwiodawstwa oraz zachęcanie ludzi do oddawania krwi podczas specjalnych wydarzeń - akcji zbiórki krwi - organizowanych we współpracy z Narodowym Centrum Krwi oraz Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do oddania krwi oraz zarejestrowania się w bazie DKMS.