Turniej Inowrocław 20.02.2016

Drużyna Zawiszy Bydgoszcz rocznik 2009 wystawiła dwa zespoły do turnieju w Inowrocławiu. W turnieju wzięło udział 12 zespołów m.in.: Zawisza Bydgoszcz I i II, Szkoła Futbolu Gniezno, Wisełka Fordon I i II, Akademia Reissa, Oranje Konin, Soccer Inowrocław, Dwunastka Włocławek. System rozgrywek: dwie grupy, w których rozgrywano mecze „każdy z każdym”. Dodatkowo rozegrano mecz z zespołem o podobnym poziomie gry z przeciwnej grupy. Na wyróżnienie zasługują obie drużyny Zawiszy za grę i chęć walki na boisku. Szczególnie trener chce wyróżnić Adriana Rejenta-Kuleszę, który rozegrał bardzo dobre zawody i był niezastąpiony na boisku. Turniej miał na celu zabawę dzieci i nie sklasyfikowano żadnej z drużyn. Wszyscy po rozegraniu ostatniego spotkania otrzymali puchary i medale.

Wyniki meczów:

Soccer Inowrocław (0-0 ) Zawisza Bydgoszcz I

Zawisza Bydgoszcz I (0-0) Oranje Konin

Wisełka Fordon I (2-0) Zawisza Bydgoszcz I

Akademia Reissa (0-1) Zawisza Bydgoszcz I bramki: Nikodem Klecha

Szkoła Futbolu Gniezno (0-3) Zawisza Bydgoszcz I bramki: 3xDominik Marciniak

Dwunastka Włocławek (1-0) Zawisza Bydgoszcz II

Juventus Bydgoszcz (3-1) Zawisza Bydgoszcz II bramki: Michał Madej

Soccer II (0-0) Zawisza Bydgoszcz II

Szkoła Fubolu Gniezno (1-0) Zawisza Bydgoszcz II

Zawisza Bydgoszcz II (0-0) Wisełka Fordon II

Dodatkowe spotkania