Wisła Cup 24.04.2016

Wisła Cup

Dziś nasi Mali Rycerze byli uczestnikami turnieju w Toruniu. Przepisy zawodów były dość specyficzne, rozegraliśmy mecze na dwóch boiskach, na których znajdowały się po cztery małe bramki. Drużyny składały się z czterech zawodników, bez bramkarzy. Bramkę można było zdobyć tylko z wyznaczonych stref przed bramkami.

Na nasz zespół składała się ośmioosobowa kadra, która pokazała podczas zawodów kawał dobrej piłki. Mecze z gospodarzem wzbudziły wśród publiczności euforię i gorąco dopingowali nasz zespół. Trafne zmiany w tych spotkaniach przechyliły szale na korzyść dla naszych maluchów i wygrali odpowiednio 6:3 i 4:2 z Wisłą Toruń.

Wyniki spotkań:

Football Academy I 1:0 Zawisza Bydgoszcz

Królewscy Płock 3:0 Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz 3:1 Kikolanka Kikół

Zawisza Bydgoszcz 1:0 Football Academy II

Zawisza Bydgoszcz 4:0 Wisła Toruń

Zawisza Bydgoszcz 6:3 Wisła Toruń

Wisła Toruń II 2:4 Zawisza Bydgoszcz

DAP Toruń 4:1 Zawisza Bydgoszcz

MDK Płock 5:1 Zawisza Bydgoszcz

Bramki : Igor Kurda 10, Adrian Rejent-Kulesza 5, Maks Przybylski, Wiktor Lauda, Kacper Czajkowski

Gratulujemy !!!